Drift Taxi

Visiems norintiems pasivažinėti drift taxi būtina užsiregistruoti mūsų tinklalapyje www.drifttaxi.lt. Po registracijos Jūsų dovanų kuponas bus aktyvuotas ir prasitęs neribotam laikui. Kupono registracija yra būtina, jeigu Jūsų dovanų kuponas nebus aktyvuotas, Jus galės atsisakyti pravežti.

Norėdami užsiregistruoti spauskite DRIFT TAXI REGISTRACIJA, būtinai užpildykite laukus pažymėtus *.

Po registracijos Jus negausite jokio laiško, Jūsų dovanų kuponas bus aktyvuotas ir prasitęs neribotam laikui. Informaciją apie sekančius renginius geriausiai pasitikrinti ketvirtadieniais vakare, nes ketvirtadieniais informacija yra atnaujinama.
Sekite naujienas mūsų tinklalapyje www.drifttaxi.lt, kur visada skelbiamos sekančių renginių datos ir laikas, ir išsirinkę iš siūlomų datų Jums tinkančią, atvykite į mūsų renginį su dovanų kuponu ir pasivažinėkite drift taxi. (Papildomai skambinti nereikia). Mūsų renginiai vyksta penktadieniais šeštadieniais ir sekmadieniais maždaug kas antrą savaitę, o kartais ir kelias savaites iš eilės. Pasinaudoti šia ekstremalia pramoga galite : Vilniuje, Trakų raj., Ukmergės raj., Kačerginėje, bei Kėdainiuose.

Atsibodo kasdienybė? Norite patirti kažką nepamirštamo? „Drift Taxi“ kaip tik Jums! Išbandykite ekstremalų važiavimą Nissan ar BMW driftingo bolidais!

Važiavimo metu būsite prisegtas saugos diržais, dėvėsite šalmą, o bolidą vairuos profesionalus Driftingo pilotas. Pats slydimas „driftu“ truks kelias minutes, bet to pakaks tam, kad pajustumėte šio sporto greitį ir adrenaliną, o iš bolido išliptumėte kupinas nepamirštamų įspūdžių.

Norėdami užsiregistruoti spauskite DRIFT TAXI REGISTRACIJA, būtinai užpildykite laukus pažymėtus *.Naujienos trumpai
Drift Taxi
Driftingo taxi pasivažinėjimo sezonas prasidėjo. Sezonas trunka nuo balandžio iki spalio pabaigos.
Reklamos galimybės auto sporte

"D1Sport Racing Team" yra viena iš žinomiausių drifto komandų Lietuvoje, ir užsienyje. 2012 m. Planuojama dalyvauti Drifto varžybose: EEDC, DDC, FXOPEN, NEZ čempionatuose.

Atsiūsti pasiulymą.

Kontaktai
Tel.: +370 6767 2217

El. Paštas:
info@d1sport.lt
AnkstesnĖs tren.

D1Sport 24/7 Drift Park jau dirba