Drift akademija
Drift Akademija - grižti į pagrindinį

Drift Akademija
Norite išmokti slysti šonu kaip „drifteriai“, pajusti adrenalino antplūdį ir įgauti naujų vairavimo įgūdžių? D1Sport Drift akademija – kaip tik Jums! 

Jums suteikiama puiki galimybė išbandyti savo jėgas, išmokti ekstremaliai vairuoti ir "driftinti" su specialiai paruoštu galu varomu "drifto" bolidu "Nissan Silvia". Jus mokys profesionalus "driftingo" čempionatų dalyvis, kuris ne tik papasakos apie slydimo šonu ypatumus, bet ir išmokys Jus šio meno. Pusdienis – ir jau galėsite pasigirti, jog mokate slysti kaip tikras "drifteris"! Sėkmingai išklausius teoriją ir pasipraktikavus, Jums bus išduotas "D1Sport Drift" akademijos pažymėjimas.

Važiavimo metu būsite prisegtas saugos diržais ir dėvėsite šalmą, todėl saugumas garantuojamas. Įsitikinkite, jog tai – ne tik įdomi pamoka, bet ir smagi pramoga, kuri paliks neišdildomų įspūdžių!

Vieno užsiemimo kaina 1000 lt. (Privačiai 1 val. driftingo užsiemimas plius teorija)


Driftingo taxi pasivažinėjimo sezonas prasidėjo. Sezonas trunka nuo balandžio iki spalio pabaigos.

Registruokites kad Jūsų dovanų kuponas bus aktyvuotas ir prasites neribotam laikui.

DRIFT TAXI REGISTRACIJANaujienos trumpai
Drift Taxi
Driftingo taxi pasivažinėjimo sezonas prasidėjo. Sezonas trunka nuo balandžio iki spalio pabaigos.
Reklamos galimybės auto sporte

"D1Sport Racing Team" yra viena iš žinomiausių drifto komandų Lietuvoje, ir užsienyje. 2012 m. Planuojama dalyvauti Drifto varžybose: EEDC, DDC, FXOPEN, NEZ čempionatuose.

Atsiūsti pasiulymą.

Kontaktai
Tel.: +370 6767 2217

El. Paštas:
info@d1sport.lt
Apie mus
D1Sport pradėjo savo veiklą 2008 metais. Per du metus D1Sport surengė įvairių atšakų automobilinio sporto renginius. Tarp jų renginiai, kurie buvo skirti vaikų globos namų paramai. VŠĮ "D 1 Sport" oficialiai įsteigta 2010 m. Mūsų pagrindinė veikla yra renginių, tai yra slalomo, drifto treniruočių, drifto varžybų, ekstremalių vairavimo treniruočių ir orientacinių varžybų organizavimas. D1Sport yra vienintelė komanda, kuri sugeba ne tik organizuoti renginius, bet ir dalyvauti juose bei filmuoti, fotografuoti, rašyti straipsnius, kurti video reportažus, klipus ir tuo pačiu užimti pirmąsias vietas. "D1Sport Racing Team" yra viena iš žinomiausių drifto komandų ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. VŠĮ"D 1 Sport" greitai plečiasi ir bando surinkti stiprią komandą, kad teisinga kryptimi vystyti savo veiklą.